Ons Team

Commercie:



Alex van Ieperen

aieperen@directfruitservices.nl



Niels Krijnen

nkrijnen@directfruitservives.nl



Neville King

nking@directfruitservices.nl



Christiaan van der Linden

cvanderlinden@directfruitservices.nl



Vincent Vernooij

vvernooij@directfruitservices.nl



Stephanie

selmpt@directfruitservices.nl

Financiën:



Paula Roomer

proomer@directfruitservices.nl



Diane Vlasblom

dvlasblom@directfruitservices.nl



Said Bannany

sbannany@directfruitservices.nl

Kwaliteit:



Kees Pouwer

kpouwer@directfruitservices.nl



Gerard van Maurik

gvanmaurik@directfruitservices.nl



Simon Rood

quality@directfruitservices.nl

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten